SZTE FFI 2022. március

2022. március 29.

A konferencia a Magyarhoni Földtani Társulat és a Magyarhoni Földtani Társulat Ifjúsági bizottságának munkáját mutatja be röviden, valamint az SZTE-n földtudomány szakon végzett és szakmában elhelyezkedett előadók mutatják be miket hasznosítottak az egyetemen tanultakból, milyen a szakmában dolgozni és mit ajánlanak a most BSc-s és MSc-s hallgatóknak.

2022. március 23.
2022. március 17.

A Földrajzi és Földtudományi Intézet a GeoNight rendezvénysorozat keretében „A világ a mi szemünkkel” című fotókiállítást rendez.

2022. március 08.

Az előadásra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

2022. március 08.

Az előadásra minden érdeklődőt, ill. klímaváltozásban érintett érdektelent szeretettel várunk!