SZTE FFI 2022. január

2022. január 18.

Január 12-én került sor a Kiváló TDK Szervezői Díjjak átadására, ahol intézetünk oktatója, Dr. Bajmócy Péter, egyetemi docens is kitüntetésben részesült.

2022. január 18.
A Magyar Tudományos Akadémia Földtudományok Osztálya a 2022-es akadémiai tagválasztás keretében intézetünk két oktatóját is ajánlja: Dr. Kovács Zoltán egyetemi tanárt rendes tagságra, Dr. M. Tóthné Farsang Andrea egyetemi tanárt levelező tagságra.
Az ajánlásról részletesebb információ érhető ITT!

Alábbi cikkünkből kiderül!