SZTE FFI 2021. február

2021. február 05.

Ha szeretnél részt venni az Országos Tudományos Diákkör Fizika-Földtudományok-Matematika szekciójának országos döntőjének lebonyolításában Szegeden, április 6-9. között, kattints a részletekért!

2021. február 01.

A Magyar Földrajzi Társaság Oktatásmódszertani Szakosztálya idén ünnepli fennállásának 100. évfordulóját. Ehhez kapcsolódóan Földrajz - Én ezért szeretlek! címmel pályázatot ír ki földrajzot tanító kollégák, valamint geográfus szakos egyetemi hallgatók (BsC, MsC) és földrajz tanár szakos hallgatók részére.

Az értékes nyereményekkel díjazott pályázat részleteiről a csatolt dokumentumból tájékozódhatnak.

A Magyar Tudományos Akadémia Földtudományok Osztálya a 2022-es akadémiai tagválasztás keretében intézetünk két oktatóját is ajánlja: Dr. Kovács Zoltán egyetemi tanárt rendes tagságra, Dr. M. Tóthné Farsang Andrea egyetemi tanárt levelező tagságra.
Az ajánlásról részletesebb információ érhető ITT!