SZTE FFI 2021. február

2021. február 05.

Ha szeretnél részt venni az Országos Tudományos Diákkör Fizika-Földtudományok-Matematika szekciójának országos döntőjének lebonyolításában Szegeden, április 6-9. között, kattints a részletekért!

2021. február 01.

A Magyar Földrajzi Társaság Oktatásmódszertani Szakosztálya idén ünnepli fennállásának 100. évfordulóját. Ehhez kapcsolódóan Földrajz - Én ezért szeretlek! címmel pályázatot ír ki földrajzot tanító kollégák, valamint geográfus szakos egyetemi hallgatók (BsC, MsC) és földrajz tanár szakos hallgatók részére.

Az értékes nyereményekkel díjazott pályázat részleteiről a csatolt dokumentumból tájékozódhatnak.