SZTE FFI 2021. február

2021. február 05.

Ha szeretnél részt venni az Országos Tudományos Diákkör Fizika-Földtudományok-Matematika szekciójának országos döntőjének lebonyolításában Szegeden, április 6-9. között, kattints a részletekért!

2021. február 01.

A Magyar Földrajzi Társaság Oktatásmódszertani Szakosztálya idén ünnepli fennállásának 100. évfordulóját. Ehhez kapcsolódóan Földrajz - Én ezért szeretlek! címmel pályázatot ír ki földrajzot tanító kollégák, valamint geográfus szakos egyetemi hallgatók (BsC, MsC) és földrajz tanár szakos hallgatók részére.

Az értékes nyereményekkel díjazott pályázat részleteiről a csatolt dokumentumból tájékozódhatnak.

044A7469

Ünnepélyes keretek között köszöntötték 2022. június 30-án a Szegedi Tudományegyetem karainak, tanszékeinek, intézeteinek, klinikáinak és intézményeinek új vezetőit és kitüntetettjeit. Az elismeréseket Prof. Dr. Rovó László, az SZTE rektora és Dr. Fendler Judit, az SZTE kancellárja adta át.