Friss hírek

2019. október 16.

A Magyar Öntözési Egyesület (MÖE) 2017-ben Öntözési Különdíjat alapított a szakoktatás területén elért kimagasló eredmények díjazására. 2019-ben ismét meghirdetjük a pályázati lehetőséget.

2019. október 07.
Állami kitüntetésben részesült Rakonczai János az MTA doktora, egyetemi tanár
2019. augusztus 22.

A kitüntetettek a természetet, az élővilágot, az embert, a gondolatokat, a művészeteket tanulmányozták, és új utakat, megközelítéseket találtak a gondolatok birodalmában, a tudományokban, valamint a kultúrában. A teljes cikk elolvasható ITT.

2019. május 09.

Dr. Péczely György, a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Földrajzi és Földtudományi Intézet Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszékének egykori vezetője tiszteletére avattak emléktáblát május 4-én a BTK Egyetem utcai épületében.