Friss hírek

2019. november 28.

Francia Dóra II. éves MSc Geográfus hallgatónk, Új Nemzeti Kiválóság Ösztöndíjasunk a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara megkeresésére a street artról, annak turisztikai, városfejlesztő hatásáról tartott előadást. Az eseményen megjelent a helyi sajtó is, a Városi televízió és a Délmagyarország is beszámolt az előadásról!

2019. október 16.

A Magyar Öntözési Egyesület (MÖE) 2017-ben Öntözési Különdíjat alapított a szakoktatás területén elért kimagasló eredmények díjazására. 2019-ben ismét meghirdetjük a pályázati lehetőséget.

KC19480163