SZTE FFI 2018. március

2018. március 29.

A Magyar Földrajzi Társaság Szegedi Osztálya tisztelettel meghívja Önt a 2018. április 5-én, csütörtökön 17 órakor kezdődő ELŐADÓÜLÉSÉRE.

Dr. Farsang Andrea: INDIA, AHOL A LEGNAGYOBB KÁOSZ IS HARMÓNIÁVÁ LESZ

2018. március 23.
2018. március 19.
2018. április 4., 19:30 – 23:00 Szeged, Hungi Vigadó

2019. október 31.-én a XXXIV. Országos Diákköri Konferencia központi zárórendezvényén az MTA Dísztermében adták át az OTDT Mestertanári Aranyérmeket. E kiemelkedő díjakat kétévente kaphatják meg az oktatók-kutatók.

A Mestertanári Aranyérmet azok az oktatók-kutatók kaphatják, akiknek a hallgatói legnagyobb sikerekkel szerepeltek az elmúlt időszak országos diákköri konferenciáin, és akik legtöbbet tettek a diákköri mozgalomért témavezetőként, szervezőként, zsűritagként, opponensként. Országosan 58 díjat osztottak ki, szekciónként 1-4-et. A Szegedi Tudományegyetem TTIK Földrajzi és Földtudományi Intézetéből idén két oktató is ebben az elismerésben részesült, Dr. Bajmócy Péter András egyetemi docens (Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék, Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció) és Dr. Kiss Tímea egyetemi docens (Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék, Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció).