SZTE FFI 2019. február

2019. február 28.

Mutasd meg, Te hogy adsz elő, és nyerd meg díjainkat! Fejleszd előadói képességed, és bővítsd élvezettel szakmai referenciád!

2019. február 26.

Dr. Fabula Szabolcs: FELHŐKARCOLÓK, SZENTÉLYEK ÉS RENDEZETT KÁOSZ - JAPÁN NAGYVÁROSOK EGY MAGYAR FÖLDRAJZOS SZEMÉVEL

2019. október 31.-én a XXXIV. Országos Diákköri Konferencia központi zárórendezvényén az MTA Dísztermében adták át az OTDT Mestertanári Aranyérmeket. E kiemelkedő díjakat kétévente kaphatják meg az oktatók-kutatók.

A Mestertanári Aranyérmet azok az oktatók-kutatók kaphatják, akiknek a hallgatói legnagyobb sikerekkel szerepeltek az elmúlt időszak országos diákköri konferenciáin, és akik legtöbbet tettek a diákköri mozgalomért témavezetőként, szervezőként, zsűritagként, opponensként. Országosan 58 díjat osztottak ki, szekciónként 1-4-et. A Szegedi Tudományegyetem TTIK Földrajzi és Földtudományi Intézetéből idén két oktató is ebben az elismerésben részesült, Dr. Bajmócy Péter András egyetemi docens (Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék, Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció) és Dr. Kiss Tímea egyetemi docens (Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék, Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció).