SZTE FFI 2022. október

Keresztféléves képzések 2023
2022. november 08.

A nappali és levelező munkarendben meghirdetett keresztféléves képzéseinkről a Felvi oldalán lehet tájékozódni: www.felvi.hu

2022. november 08.

A képzés célja, hogy a hallgatók a kötelező szakmai gyakorlaton túl, további, vállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalatra tegyenek szert, mely elősegíti szakmai ismereteik, készségeik fejlesztését és javítja a munkaerő piaci elhelyezkedésük esélyeit.

2022. november 03.

Társadalomföldrajz a városok fenntartható fejlesztésének szolgálatában

2022. október 17.

Barna Béla: A HÓ HAZÁJÁTÓL A MENNYEI HEGYEKIG, avagy gyaloglások a Himalájában és a Tien-sanban (India/ Nyugat-Tibet és Kirgizisztán)