SZTE FFI 2019. január

2019. január 31.

Január 26-án szombaton volt az SZTE TTIK Nyílt Nap, ahol találkozhattunk néhány jövendőbeli hallgatónkkal! A részvételt és a szervezést mindenkinek köszönjük: A Földrajzi és Földtudományi Intézet dolgozói

2019. január 29.

Kedves Hallgatók!

A francia kormány a 2019-2020-as tanévre is indìt ösztöndíjprogramot olyan diákok, fiatal és szenior kutatók számára, akik mester/doktorandusz tanulmányokat vagy poszdoktorandusz kutatást szeretnének folytatni Franciaországban.

Bővebb információ a www.hongrie.campusfrance.org oldalon elérhető!

2019. január 23.

A Szegedi Tudományegyetem Informatikai Intézete már ötödik alkalommal hirdet versenyt középiskolás diákok számára, ezúttal az SZTE Természettudományi és Informatikai Kar által szervezett Kreatív Tudományos Program Középiskolásoknak (KTPK) rendezvény kereti között.

2019. január 09.

A 2019. január ZÁRÓVIZSGA beosztása, az alábbi linkre kattintva letölthető (ZV 2019 január v4) utolsó módosítás: 2019.01.07. 13:27), illetve a Tanulmányi Osztály folyosóján megtekinthető.

2019. október 31.-én a XXXIV. Országos Diákköri Konferencia központi zárórendezvényén az MTA Dísztermében adták át az OTDT Mestertanári Aranyérmeket. E kiemelkedő díjakat kétévente kaphatják meg az oktatók-kutatók.

A Mestertanári Aranyérmet azok az oktatók-kutatók kaphatják, akiknek a hallgatói legnagyobb sikerekkel szerepeltek az elmúlt időszak országos diákköri konferenciáin, és akik legtöbbet tettek a diákköri mozgalomért témavezetőként, szervezőként, zsűritagként, opponensként. Országosan 58 díjat osztottak ki, szekciónként 1-4-et. A Szegedi Tudományegyetem TTIK Földrajzi és Földtudományi Intézetéből idén két oktató is ebben az elismerésben részesült, Dr. Bajmócy Péter András egyetemi docens (Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék, Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció) és Dr. Kiss Tímea egyetemi docens (Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék, Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció).