SZTE FFI 2019. január

2019. január 31.

Január 26-án szombaton volt az SZTE TTIK Nyílt Nap, ahol találkozhattunk néhány jövendőbeli hallgatónkkal! A részvételt és a szervezést mindenkinek köszönjük: A Földrajzi és Földtudományi Intézet dolgozói

2019. január 29.

Kedves Hallgatók!

A francia kormány a 2019-2020-as tanévre is indìt ösztöndíjprogramot olyan diákok, fiatal és szenior kutatók számára, akik mester/doktorandusz tanulmányokat vagy poszdoktorandusz kutatást szeretnének folytatni Franciaországban.

Bővebb információ a www.hongrie.campusfrance.org oldalon elérhető!

2019. január 23.

A Szegedi Tudományegyetem Informatikai Intézete már ötödik alkalommal hirdet versenyt középiskolás diákok számára, ezúttal az SZTE Természettudományi és Informatikai Kar által szervezett Kreatív Tudományos Program Középiskolásoknak (KTPK) rendezvény kereti között.

2019. január 09.

A 2019. január ZÁRÓVIZSGA beosztása, az alábbi linkre kattintva letölthető (ZV 2019 január v4) utolsó módosítás: 2019.01.07. 13:27), illetve a Tanulmányi Osztály folyosóján megtekinthető.