palyazat

Pályázati lehetőség "Földrajz - Én ezért szeretlek!" címmel

A Magyar Földrajzi Társaság Oktatásmódszertani Szakosztálya idén ünnepli fennállásának 100. évfordulóját. Ehhez kapcsolódóan Földrajz - Én ezért szeretlek! címmel pályázatot ír ki földrajzot tanító kollégák, valamint geográfus szakos egyetemi hallgatók (BsC, MsC) és földrajz tanár szakos hallgatók részére.

Az értékes nyereményekkel díjazott pályázat részleteiről a csatolt dokumentumból tájékozódhatnak.

A pályázat célja, hogy a résztvevők jeligével ellátott pályázatukkal mutassák be, hogy számukra mit jelent, milyen hasznosítható tudást, és milyen élményt nyújt a földrajz tanulása és oktatása a 21. században.

mft2

Pályázati útmutató 2021