prezentacios_technikak_boritokep

Prezentációs technikák összegyetemi verseny 2019 - TTIK Kari forduló

Mutasd meg, Te hogy adsz elő, és nyerd meg díjainkat! Fejleszd előadói képességed, és bővítsd élvezettel szakmai referenciád!

Készülj, jelentkezz, és nyűgözd le a közönséged – legyen szó akár a természettudományokról, vagy valamely művészeti ágról! Legyél Te a karod sztárja! Mérd össze előadói képességedet a többi hallgatóval az Összegyetemi fordulóban is!

Nyeremények: I-III. helyezett: pénzjutalom + különdíj

Részletek: www.sztehetseg.hu és facebook.com/SZTE.Tehetsegpont