pannonia1

Pannónia Ösztöndíjprogram - pályázati felhívás mobilitási ösztöndíj elnyerésére

Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy meghirdetésre került a Pannónia Ösztöndíj Program. A részletek a hírre kattintva elérhetők.

Kedves Hallgatóink, Munkatársaink!

A 2024/25-ös tanévre az SZTE mobilitási ösztöndíjat hirdet:
a hallgatók számára:
• hosszú tanulmányokra (részképzés), szakmai gyakorlatokra és kutatásokra,
• rövid mobilitásokra (rövid mobilitások és kutatások, konferencia-részvétel
• elfogadott előadással)

az oktatói és adminisztratív mobilitásokra.

Az összes érvényes ERASMUS-szerződésünk keretében küldhetünk és fogadhatunk hallgatókat és munkatársakat a mostani Pannónia pályázat keretében.

Az SZTE Pannónia-pályázat honlapján a "bilaterális szerződések listája" vagyis az Intézet pályázható mobilitási kapcsolatai, valamint a pályázáshoz szükséges nyomtatványok az alábbi linken elérhetők:

A pályázatok Intézet felé történő benyújtási határideje: 2024.04.29. 14.00

A pályázatokat a tanszéki koordinátoroknak kell leadni, ők továbbítják majd az SZTE Mobilitási irodája felé a jelentkezéseket!

• Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék: Bozsó Gábor
• Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék: Kiss Márton