elotaj

Problémafelvető és modelladó előadás és beszélgetés

Az előadásra minden érdeklődőt, ill. klímaváltozásban érintett érdektelent szeretettel várunk!

Az ÉLŐ Táj, mint a fenntarthatóság alapja, avagy mitől élő egy „táj” , hogyan működik eredendően egy élő táj és mit tehetünk a fenntartható működtetése érdekében? – szemléleti és gyakorlati ismeretek a Tiszai-alföld példáján. A földrajztudomány szakmai felelőssége és lehetősége a 21. század kihívásainak HELYes megválaszolásában. Problémafelvető és modelladó előadás és beszélgetés.

Előadó: Balogh Péter geográfus, gazdálkodó, a Szövetség az Élő Tiszáért Egyesület elnöke

Helyszín: SZTE, Szeged Egyetem utca 2., III. emelet Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék, Marczell György terem

Idő: 2022. március 10. 12:00-13:30

Az előadásokat támogatta „Az SZTE TTIK tudományos diákköri munkájának fejlesztése” projekt NTP-HHTDK-21-0025