Az MFT Ifjúsági Bizottságának előadóülése

A konferencia a Magyarhoni Földtani Társulat és a Magyarhoni Földtani Társulat Ifjúsági bizottságának munkáját mutatja be röviden, valamint az SZTE-n földtudomány szakon végzett és szakmában elhelyezkedett előadók mutatják be miket hasznosítottak az egyetemen tanultakból, milyen a szakmában dolgozni és mit ajánlanak a most BSc-s és MSc-s hallgatóknak.

Időpont: 2022. április 1. (péntek) 14:00-17:00

Helyszín: Online

Regisztráció: ITT

Program:

14:00 M. Tóth Tivadar - MFT elnöki beszéd

14:20 Vári Tamás Zsolt - Bemutató az MFT tevékenységéről

14:40 Szemerédi Máté - Bemutató az MFT Ib tevékenységéről

15:00 Apró Mihály (MOL Nyrt.)

15:20 Nánássy Ferenc (Mátrai erőmű Zrt.)

15:40 Szünet

16:00 Ézsiás Tamás (Geotermikus Szolgáltató Kft., IES Kft.)

16:20 Kuncz Máté (GEOCHEM Kft.)

16:40 Borka Szabolcs (MOL Nyrt.)