TDK változások!

Kedves Hallgatók!

A jelen helyzetre való tekintettel, a Tudományos Diákköri Konferencia tavaszi helyi fordulóját 2020. szeptemberre halasztjuk, ezen a fordulón viszont azoknak a hallgatóknak is lehetősége lesz indulni, akik a jelen félévben, nyáron szereznek abszolutóriumot. Aki szeretne ezen a fordulón indulni, az április 30-ig küldje el Dr. Bajmócy Péter részére az 500-2500 karakteres összefoglalóját.

Kedves Hallgató!

Ha az elmúlt időszakban a Szegedi Tudományegyetemen az EFOP-3.4.3-16-2016-00014 projekt keretében az alábbi szolgáltatásokat igénybe vetted, akkor kérjük önkéntesen segítsd az SZTE munkáját a szövegben található linken elérhető Modulo nyilatkozat jóváhagyásával, ezzel az egyetem számára előírt pályázati kötelezettségeket támogatod.

Az Űrlap belépés után előre fel van töltve adatokkal, így a kitöltése csak 1 percet vesz igénybe!