Dr. Kovács Ferenc habilitációs előadása

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásra:

Dr. KOVÁCS FERENC, földtudományból PhD-val rendelkező adjunktus (SZTE TTIK Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék, Szeged)

Tudományos előadás:

Ideje: 2018. október 2. (kedd) 10:00 óra

Címe: Klímaváltozás földrajzi hatásának értékelése multispektrális vegetáció monitoring módszerekkel (Investigation the geographic impact of climate change by multispectral vegetation monitoring)

Tantermi előadás:

Ideje: 2018. október 2. (kedd) 11:00 óra

Címe: Természeti erőforrás adatbázisok - területhasználat, topográfia (Natural resource databases - land use, topography)

Az előadások helyszíne: SZTE Földrajzi és Földtudományi Intézet, Jakucs terem (Szeged, Egyetem u. 2-6.)

Dr. Kónya Zoltán s.k.

egyetemi tanár