szakdolgozat

Szakdolgozatok, diplomamunkák leadása

Kedves Hallgatók! A szakdolgozatok és diplomamunkák leadásának módjáról itt tudtok tájékozódni!

Korábbi intézeti döntés értelmében a szakdolgozatokat és a diplomamunkákat nem papír alapon, hanem elektronikusan kell leadni.

Ez azt jelenti, hogy egyrészt a MODULO-ban elektronikusan fel kell tölteni, másrészt azon a tanszéken is le kell adni elektronikusan, ahol a dolgozat készült.

A szakdolgozat / diplomamunka tehát akkor tekinthető beadottnak, ha mind a tanszéken leadta a hallgató, mind a MODULO-ba feltöltötte.

A leadási határidő a tanárszakokon április 15, a többi TTIK-s szakon április 30.

Üdvözlettel: A Földrajzi és Földtudományi Intézet oktatói