gyasz_gyertya

Gyászhír

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk, CSIKÁSZ LAJOS életének 57. évében, 2021. SZEPTEMBER 29-én elhunyt.

Az elhunytat a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Földrajzi és Földtudományi Intézete saját halottjának tekinti. Emlékét megőrizzük!

Csikasz_Lajos_2015

Csikász Lajos

1964.03.08.- 2021.09.29.

GeoArt

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar centenáriuma alkalmából intézetenkénti pályázatot hirdet ismeretterjesztő, tudomány-népszerűsítő cikkek írására. Szeretnénk a szélesebb közönséget közérthető, olvasmányos módon informálni a nálunk zajló kutatásokról, az érdekesebb és fontosabb eredményekről.

A cikkeket szakértők fogják lektorálni, az elfogadott cikkek gyűjteménye a kari honlapon lesz majd elérhető, illetve később egy közös kari kötetben is tervezzük megjelentetni őket.

A Földrajzi és Földtudományi Intézet pályázati felhívása ITT elérhető!