GeoArt

TTIK Centenáriumi cikkpályázat: HATÁRIDŐ: 2022. JANUÁR 31.

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar centenáriuma alkalmából intézetenkénti pályázatot hirdet ismeretterjesztő, tudomány-népszerűsítő cikkek írására. Szeretnénk a szélesebb közönséget közérthető, olvasmányos módon informálni a nálunk zajló kutatásokról, az érdekesebb és fontosabb eredményekről.

A cikkeket szakértők fogják lektorálni, az elfogadott cikkek gyűjteménye a kari honlapon lesz majd elérhető, illetve később egy közös kari kötetben is tervezzük megjelentetni őket.

A Földrajzi és Földtudományi Intézet pályázati felhívása ITT elérhető!

A Magyar Tudományos Akadémia Földtudományok Osztálya a 2022-es akadémiai tagválasztás keretében intézetünk két oktatóját is ajánlja: Dr. Kovács Zoltán egyetemi tanárt rendes tagságra, Dr. M. Tóthné Farsang Andrea egyetemi tanárt levelező tagságra.
Az ajánlásról részletesebb információ érhető ITT!