GeoArt fotópályázat

Olyan képeket, montázsokat várunk, melyeken lencsevégre kapott geológiai, meteorológiai, természet - vagy társadalomföldrajzi, környezeti jelenségek, folyamatok, pillanatok láthatóak. A képhez mellékelve kérjük az azon láthatók rövid szakmai leírását.

Kikötések, tudnivalók:

Mindenki saját maga által készített képet, montázst küldhet be.

A képeknek Instagram-kompatibilisnek kell lenni, lehetséges felbontás és méretarány:

• Hagyományos, négyzetes kép (1080×1080, 1:1)

• Állókép, portré (1080×1350, 4:5)

• Fekvőkép, tájkép (1080×566 1,91:1)

Kreatív utómunka megengedett.

A képet Vezetéknév Keresztnév.jpg, a leírásokat pedig Vezetéknév Keresztnév.doc vagy docx formátumban kérjük.

Egy pályázó egyénileg egy fotóval pályázhat.

A pályázatra vonatkozó további tudnivalók megtalálhatóak a teljes pályázati anyagban ITT.