SZTE_TTIK_Nyilt_Nap_2021._januar_23.

SZTE TTIK Nyílt Nap

A Földrajzi és Földtudományi Intézet programja és online linkje elérhető ITT!

Google Meet közvetítés

A program ideje alatt chat ablakban folyamatosan lehetőséget biztosítunk kérdések feltevésére.

Az egyes előadások végén pedig szóban is kérdezhetnek az érdeklődők.

Mi leszek, ha nagy leszek? Hol dolgoznak, és mit csinálnak: bemutatkoznak a nálunk végzett hallgatók! A videó a program ideje alatt bármikor megtekinthető.

10.15-10.25 A Földrajzi és Földtudományi Intézet bemutatása - Nyári Diána

10.25.-10.40 Munkaerőpiaci lehetőségek

Hol fogok dolgozni földrajzosként, földtudósként, környezetmérnökként? Mennyit fogok keresni? - Dr. Nagy Gyula és Dr. Almási Enikő Eszter

10.40-10.55 Bemutatkozik a Környezetmérnök képzés - Dr. Almási Enikő Eszter

10.55-11.15 Bemutatkozik a Földtudomány képzés - Dr. M. Tóth Tivadar

11.15-11.30 Mit üzen a múlt a jövőnek? Tudományos-ismeretterjesztő előadás - Dr. Gulyás Sándor

11.30-11.55 Bemutatkozik a Földrajz és Geográfus képzés

Geoinformatika, Táj- és környezetföldrajz specializáció bemutatkozása - Dr. Sipos György

Település- és területfejlesztés, Turizmus specializáció bemutatkozása - Dr. Nagy Gyula

11.55-12.10 Big data a földrajzban - hogyan lehet mobiladatokkal turizmust és települést fejleszteni? - ismeretterjesztő előadás - Kovalcsik Tamás

12:10-12:15 Tájékoztató a Geoinformatika mesterképzésről – Dr. Mucsi László

12.15-12.45 Kérdezz hallgatóinktól! - Miért jöttél földrajz / földtudomány / környezetmérnök szakra, mire kell figyelni? Hogy érzed magad? Milyen az online egyetem?

12.45-13.00 Kérdezz-felelek. Mit és hogyan a jelentkezésnél?