Szakdolgozatok és diplomamunkák elektronikus beadása

Kedves Hallgatók!

A rendkívüli helyzetre tekintettel a 2019/20 -as tanév tavaszi szemeszterében végző BSc, MSc és osztatlan tanár szakos hallgatók számára a szakdolgozat illetve a diplomamunka nyomtatott példányát nem kell leadni a intézetekben. A dolgozatok MODULO-s feltöltési kötelezettsége a megadott határidőre változatlan marad. Onnan a dolgozat a témavezetők és bírálók számára letölthető. A témavezetőnek, illetve a külsős témavezetőnek (és ez esetében a belső konzulensnek) a dolgozatot pdf formátumban kell elküldeni a TO-s naptárban megjelölt határidőre.

Dr. Pál-Molnár Elemér

intézetvezető

Dr. Pál Viktor

általános és oktatási intéetvezető-helyettes

Kedves Hallgató!

Ha az elmúlt időszakban a Szegedi Tudományegyetemen az EFOP-3.4.3-16-2016-00014 projekt keretében az alábbi szolgáltatásokat igénybe vetted, akkor kérjük önkéntesen segítsd az SZTE munkáját a szövegben található linken elérhető Modulo nyilatkozat jóváhagyásával, ezzel az egyetem számára előírt pályázati kötelezettségeket támogatod.

Az Űrlap belépés után előre fel van töltve adatokkal, így a kitöltése csak 1 percet vesz igénybe!