Szakdolgozatok és diplomamunkák elektronikus beadása

Kedves Hallgatók!

A rendkívüli helyzetre tekintettel a 2019/20 -as tanév tavaszi szemeszterében végző BSc, MSc és osztatlan tanár szakos hallgatók számára a szakdolgozat illetve a diplomamunka nyomtatott példányát nem kell leadni a intézetekben. A dolgozatok MODULO-s feltöltési kötelezettsége a megadott határidőre változatlan marad. Onnan a dolgozat a témavezetők és bírálók számára letölthető. A témavezetőnek, illetve a külsős témavezetőnek (és ez esetében a belső konzulensnek) a dolgozatot pdf formátumban kell elküldeni a TO-s naptárban megjelölt határidőre.

Dr. Pál-Molnár Elemér

intézetvezető