ofkd2019

SZTE TTIK Környezettudományi Diákköri Konferenia helyi forduló

Az SZTE TTIK Tudományos Diákköri Tanácsa meghirdeti 2019. november 28-án a 2019/20-es tanév környezettudományi diákkör helyi fordulóját!

A helyi konferencián sikeresen szereplők indulási jogot szerezhetnek a XVII. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferenciára (XVII. OFKD), amit az Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kara 2020. április 06-07 között szervez Gödöllőn.

A helyi fordulóra való pályázás módja megtekinthető ITT!

Absztrakt minta

Jelentkezési lap