WATER@RISK workshop

Tisztelettel meghívunk minden érdeklődő hallgatót és kollégát a WATER@RISK (HUSRB/1602/11/0057) szerb-magyar pályázat keretein belül megrendezésre kerülő műhelymunkájára, melynek a témája az aszály és belvíz monitoring rendszerek fejlesztése.

Dátum: 2019. május 31. (péntek) 10:00

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem, Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék, H-6722 Szeged, Egyetem u. 2-6., 1. emelet, Jakucs-terem.

A részletes program, valamint egy rövid projekt összefoglaló ITT található.