ÚNKP GEO 2019 konferencia

A 2018/2019-es ÚNKP kiírás nyertesei 2019 június 18-án mutatták be ösztöndíjuk kapcsán elvégzett kutatásaik eredményeit. A színvonalas konferencián 12 előadás keretében ismerhettük meg a Földraizi és Földtudományi Intézet kutatási portfóliójának kiválóságait. A konferencia rávilágított arra is, hogy milyen sokszínű és értékes kutatómunka folyik az intézet falain belül.

A konferencia résztvevői és az ösztöndíj program nyertesei:

UNKP_GEO_2019_konferencia

UNKP_GEO_2019_1