13. Kőzettani és Geokémiai Vándorgyűlés

Sikeresen lezajlott a 13. Kőzettani és Geokémiai Vándorgyűlés, amely idén szeptember 21. és 23. között, Szekszárdon került megrendezésre. A korábbi évekhez hasonlóan, idén is a legkülönbözőbb témákban történtek előadások, illetve készültek poszterek, amelyeket később szakmai viták és elbeszélgetések követtek.


A terepi nap során két tematikájú kirándulás is zajlott, egymással párhuzamosan. Ez egyiken a jura időszak riftesedés nyomainak járhattunk utána, a másikon az ófalui Goldgrund-völgy metamorf képződmények létrejöttén elmélkedhettünk.


FB_IMG_1695452622867

Kép forrása: Pál Molnár Elemér, SZTE FFI intézetvezető


További képek a vándorgyülésről tanszékünk honlapján, a galériában láthatnak IDE kattintva.

Friss Hírek

PhD-hallgatónk, Hawkar Ali Abdulhaq "Large Language Models in Geoscience - What works and what dosen't" címmel tart előadást

Oktatási hírek

Érdekel a természettudomány? Azon gondolkozol, hogy az SZTE TTIK-n tanulj tovább? Gyere el a Kari Nyílt Napunkra, és tudj meg többet képzéseinkről!

Immatrikulation

Kövess minket

Facebookinstagram