A Földrajzi és Földtudományi Intézet telefonkönyve

Az SZTE Telefonkönyv ide kattintva érhető el.


NÉV

TELEFON

TANSZÉK

B



Babcsányi Izabella
34-3236

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Bajmócy Péter 34-3348

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Bánffy Eszter

06/1/224-6700/167

Földtani és Őslénytani Tanszék

Barta Károly

54-4317

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Blanka-Végi Viktória

34-3236

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Boros Lajos

34-3332

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Bozsó Gábor

54-4645

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

C

Czirbus Nóra
54-4641

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Cs



Csató Szilvia

54-4058

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék


54-6348 Földrajzi és Földtudományi Intézet

Csépe-Muladi Beáta

54-6348

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Csökmei Bálint

54-4893

Földtani és Őslénytani Tanszék

D


Dóró Emese
54-6348

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

F



Fabula Szabolcs

34-4173

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Fintor Krisztián

54-4467

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

G



Gál Tamás

54-4856

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Gesztes Olympia

34-3365

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Granyák Viktor 54-6348 Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Gulyás Ágnes

54-3050

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Gulyás Sándor

54-4893

Földtani és Őslénytani Tanszék

H



Hrabovszki Ervin 54-3325
Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Hegedűs Gábor

34-4177

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Hetényi Magdolna

54-4642

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Horváth Janina

54-4893

Földtani és Őslénytani Tanszék

I
Ilcsikné Makra Zsófia 54-6348 Földrajzi és Földtudományi Intézet

K



Kádár Anett
54-3339
Földrajzi és Földtudományi Intézet

Keveiné Bárány Ilona

54-4157

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Kiri Luca 54-6348 Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék
Kiss Amanda 34-3365 Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Kiss Attila

54-6348

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Kiss Márton

54-3050

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Kóbor Balázs

54-4468

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Kosztolányi Éva

54-4178

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Kovalcsik Tamás 54-4055 Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Kovács Attila

54-3172

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Kovács Csaba

34-4175

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Kovács Ferenc

34-4395

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Kovács Zoltán

54-4174

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Kriska Olivér 54-4055 Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

L



Ladányi Zsuzsanna

34-3236

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

M



Magyar Gergely
34-3468 Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

M. Tóth Tivadar

54-4640

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Martyin-Csamangó Zita

54-3339

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Mészáros Rezső

34-4173

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Mezősi Gábor 54-4195 Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Molnár Béla

54-4893

Földtani és Őslénytani Tanszék

Molnár Dávid

54-4893

Földtani és Őslénytani Tanszék

Molnár Gergely 54-3172 Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Mucsi László

54-4397

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

N



Náfrádi Katalin

54-4893

Földtani és Őslénytani Tanszék

Nagy Gábor

34-4178

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Nagy Gyula

54-4176

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Németh Roland 54-3168 Földrajzi és Földtudományi Intézet

P



Pál Viktor

34-4162

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Pál-Molnár Elemér

54-4683

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Posch-Vedrédi Katalin 54-6348 Földrajzi és Földtudományi Intézet

R



Rakonczai János 34-4395 Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Raucsik Béla

54-4643

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Raucsikné Varga Andrea

54-4470

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

S



Schubert Félix

54-6364

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Sipos György

54-6485

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Skarbit Nóra

54-4624

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Sümegi Pál

54-4893

Földtani és Őslénytani Tanszék

Sz



Szanyi János

54-4469

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Szatmári József

54-4397

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Szemerédi Máté 54-3325 Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Szilassi Péter

34-4395

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

T



Tobak Zalán

54-4465

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

Turuczki Balázs 34-3468

Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék

U



Unger János

54-4857

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék




PhD szobák

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék 54-4644
Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék 54-4624
Földtani és Őslénytani Tanszék 54-4893
Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék 34-3397
Geoinformatikai, Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék 34-3350