asvanytan_logo_txt

mtt_mestertanar_dij

Mestertanár Aranyérmet kapott Dr. M. Tóth Tivadar

2023. november 24-én tanszékünk vezetője, M. Tóth Tivadar elnyerte az Országos Tudományos Diáktanács Mestertanár Aranyérmét.

2023. november 24-én tartotta meg az OTDT a 36. OTDK befejezése alkalmából rendezett kitüntetés átadó ünnepi ülését a Zeneakadémián.

A Földrajzi és Földtudományi Intézet - Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék oktatója, Dr. M. Tóth Tivadar, tanszékvezető egyetemi tanár is kitüntetésben részesült, akit a tudományos diákköri tevékenységet segítő munkájáért Mestertanár Aranyéremmel jutalmaztak.

Az OTDT 1997 óta adja át a Mestertanár Aranyérem kitüntetést azon oktatónak, kutatónak, aki a kötelező tananyag elsajátításán túlmutató tudományos diákköri vagy egyéb önképzési formában megvalósuló tudományos tevékenységének elősegítéséért témavezetőként kiemelkedően eredményes munkát végez.

A díjátadó online is megtekinthető:

Dr. M. Tóth Tivadar 2:13:10-nél veszi át a díjat.

Szívből gratulálunk az elismeréshez!