A Földrajzi és Földtudományi Intézetben dolgozók e-mail címei


NÉV

E-MAIL 

TANSZÉK

A



Almási Enikő almasieniko@geo.u-szeged.hu Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

B



Bajmócy Péter

bajmocy@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Bánffy Eszter

banffy@archeo.mta.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

Barkóczi Zoltánné

barkoczi@geo.u-szeged.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

Barta Károly

barta@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Becsei József

becsei@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Bede Ádám

bedeadam@geo.u-szeged.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

Bencsik Attila

bencsika@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Blanka-Végi Viktória

blankav@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Boros Lajos

borosl@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Bozsó Gábor

bozso.gabor@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

C



Czirbus Nóra

czirbus.nora@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Cs



Csató Szilvia

csato.szilvia@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Csépe-Muladi Beáta

muladi@geo.u-szeged.hu

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Csikász Lajos

csikasz@geo.u-szeged.hu

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Csökmei Bálint

csokmei.balint@oslenytan.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

É



Ézsiás Tamás

ezsiastam@gmail.com

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

F



Fabula Szabolcs

Fabula.Szabolcs@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Fekete István

feketei@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Fintor Krisztián

efkrisz@gmail.com

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

G



Gál Tamás Mátyás

tgal@geo.u-szeged.hu

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Garaguly István

garagulyistvan@gmail.com

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Geiger János

matska@geo.u-szeged.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

Gesztes Olympia

gesztes@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Gulyás Ágnes

agulyas@geo.u-szeged.hu

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Gulyás Sándor

gulyas.sandor@geo.u-szeged.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

Gy



Gyöngyösi András Zénó

gyzeno@caesar.elte.hu

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

H



Hegedűs Gábor

hegedusg@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Hetényi Magdolna

hetenyi@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Horváth Janina

th.janina@geo.u-szeged.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

J



Jacob Péter jpeter01@gmail.com Földrajzi és Földtudományi Intézet

Jakab Noémi


Földtani és Őslénytani Tanszék

K



Kántor Noémi

sztyepp@gmail.com

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Keveiné Bárány Ilona

keveibar@geo.u-szeged.hu

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Kiss Attila

kissattila111@geo.u-szeged.hu

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Kiss Márton

kiss.marton@geo.u-szeged.hu

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Kiss Tímea

kisstimi@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Kóbor Balázs

kobor.balazs@yahoo.com

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Kosztolányi Éva

kosztolanyi@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék és Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Kovács Attila

kovacsattila@geo.u-szeged.hu

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Kovács Csaba

cskovacs@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Kovács Ferenc

kovacsf@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Kovács Zoltán

zkovacs@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

L



Ladányi Zsuzsanna

ladanyi@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Lados Gábor

ladosg.szte@gmail.com

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

László Noémi

geonoemilaszlo@gmail.com

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

van Leeuwen, Boudewijn




leeuwen@geo.u-szeged.hu Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

M



M. Tóth Tivadar

mtoth@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

M. Tóthné Farsang Andrea

farsang@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Martyin-Csamangó Zita

martyinz@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Medgyes Tamás

tmedgyes@yahoo.com

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Mészáros Rezső

mrezso@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Mezősi Gábor mezosi@geo.u-szeged.hu Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Molnár Béla


Földtani és Őslénytani Tanszék

Molnár Dávid

molnardavid.geo@gmail.com

Földtani és Őslénytani Tanszék

Mucsi László

mucsi@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

N



Náfrádi Katalin

nafradi@geo.u-szeged.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

Nagy Gábor

nagyg@rkk.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Nagy Gyula

gynagy@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

NY

Nyári Diána nyaridia@geo.u-szeged.hu Földrajzi és Földtudományi Intézet

P



Pál Viktor

pal.viktor@geo.u-szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Pálffy Benjámin

palffy@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Pál-Molnár Elemér

palm@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

R



Rakonczai János raki@geo.u-szeged.hu Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Raucsik Béla

raucsik@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Raucsikné Varga Andrea

raucsikvarga@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

S



Schubert Félix

schubert@geo.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Sipos György

gysipos@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Skarbit Nóra

skarbitn@geo.u-szeged.hu

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

Skultéti Ágnes

skulteti.agi@gmail.com

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Sümegi Pál

sumegi@geo.u-szeged.hu

Földtani és Őslénytani Tanszék

Sz



Szakál Szabolcs Ede

szakalsz@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Szanyi János

szanyi@iif.u-szeged.hu

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék

Szatmári József

szatmari@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Szilassi Péter

toto@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

T



Tápai Ibolya

ibi9999@gmail.com

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

Tobak Zalán

tobak@geo.u-szeged.hu

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék

U



Unger János

unger@geo.u-szeged.hu

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék

V



Vedrédi Katalin

vedredikata@gmail.com

Földrajzi és Földtudományi Intézet

Vida György

vidagy@geo.u.szeged.hu

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék

Friss Hírek


2019. október 31.-én a XXXIV. Országos Diákköri Konferencia központi zárórendezvényén az MTA Dísztermében adták át az OTDT Mestertanári Aranyérmeket. E kiemelkedő díjakat kétévente kaphatják meg az oktatók-kutatók.

A Mestertanári Aranyérmet azok az oktatók-kutatók kaphatják, akiknek a hallgatói legnagyobb sikerekkel szerepeltek az elmúlt időszak országos diákköri konferenciáin, és akik legtöbbet tettek a diákköri mozgalomért témavezetőként, szervezőként, zsűritagként, opponensként. Országosan 58 díjat osztottak ki, szekciónként 1-4-et. A Szegedi Tudományegyetem TTIK Földrajzi és Földtudományi Intézetéből idén két oktató is ebben az elismerésben részesült, Dr. Bajmócy Péter András egyetemi docens (Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék, Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció) és Dr. Kiss Tímea egyetemi docens (Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék, Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció).