Mit csinál egy földrajz vagy földtudomány szakos hallgató?

A Földrajzi és Földtudományi Intézet az elmúlt évtizedekben Magyarországon az egyik leggazdagabb képzési lehetőséget kínálta, hiszen a földrajz és a geográfus szakjainkon 4 specializációra lehetett szakosodni. Elindítottuk a földtudomány alap- és mesterképzést 2 specializációval, illetve folyamatosan képeztünk – és képzünk – földrajztanárokat is.

Az oktatás hátterét jól felkészült oktatók, a korszerű laboratóriumok, a gyakorlati képzés, és a terepgyakorlatok biztosítják. Az ERASMUS mobilitás segítségével külföldi egyetemeken is szerezhetsz nemzetközi tapasztalatokat.

Intézetünk képzéseit itt tudod megtekinteni.

Kedves Hallgató!

Ha az elmúlt időszakban a Szegedi Tudományegyetemen az EFOP-3.4.3-16-2016-00014 projekt keretében az alábbi szolgáltatásokat igénybe vetted, akkor kérjük önkéntesen segítsd az SZTE munkáját a szövegben található linken elérhető Modulo nyilatkozat jóváhagyásával, ezzel az egyetem számára előírt pályázati kötelezettségeket támogatod.

Az Űrlap belépés után előre fel van töltve adatokkal, így a kitöltése csak 1 percet vesz igénybe!