Mit csinál egy földrajz vagy földtudomány szakos hallgató?

A Földrajzi és Földtudományi Intézet az elmúlt évtizedekben Magyarországon az egyik leggazdagabb képzési lehetőséget kínálta, hiszen a földrajz és a geográfus szakjainkon 4 specializációra lehetett szakosodni. Elindítottuk a földtudomány alap- és mesterképzést 2 specializációval, illetve folyamatosan képeztünk – és képzünk – földrajztanárokat is.

Az oktatás hátterét jól felkészült oktatók, a korszerű laboratóriumok, a gyakorlati képzés, és a terepgyakorlatok biztosítják. Az ERASMUS mobilitás segítségével külföldi egyetemeken is szerezhetsz nemzetközi tapasztalatokat.

Intézetünk képzéseit itt tudod megtekinteni.

KC19480163

Francia Dóra II. éves MSc Geográfus hallgatónk, Új Nemzeti Kiválóság Ösztöndíjasunk a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara megkeresésére a street artról, annak turisztikai, városfejlesztő hatásáról tartott előadást. Az eseményen megjelent a helyi sajtó is, a Városi televízió és a Délmagyarország is beszámolt az előadásról!