pexels-pixabay-265152

Jogi kommunikáció a digitális korban – konferencia a Szegedi Tudományegyetemen

2024. május 14.
1 perc

Jog és kommunikáció címmel szervez konferenciát a Wolters Kluwer, az SZTE Üzleti Jogi Intézete és az SZTE Európai Értékek Elemző Központja május 15-én a Szegedi Tudományegyetemen.

Link küldésLink küldés

Az előadók a modern kommunikációs technológiák versenyképességi kihívásairól, a jogi kommunikáció digitális korban betöltött szerepéről is beszélnek majd. Felkészültek vagyunk-e mindazokra a kommunikációs jelenségekre, amelyekkel a technológiai fejlődés eredményeként nap mint nap szembesülünk? Ezek miként kezelhetők adatvédelmi, versenyjogi és fogyasztóvédelmi jogi nézőpontból? Egyáltalán sikerül-e felismernünk és megfelelően reagálnunk a modern informatikai környezetünkben rejlő jogi kihívásokra? Ilyen és hasonló kérdésekre válaszolnak az előadók.

A konferencia részletes programja ide kattintva érhető el. A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Borítókép: pexels.com

Link küldésLink küldés