Erasmus+ Pótpályázat

PÓTPÁLYÁZAT: a Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pótpályázatot hirdet a 2019/2020. tanévre

Egyetemi beadási határidő: 2019. szeptember 25-én szerdán déli 12 óráig, a tanszéki leadási határidők ettől eltérhetnek!

Részletes tájékoztatást a pályázás menetéről és kritériumairól a tanszéki koordinátoroktól lehet kapni!

Ásványtani, Geokémiai és Kőzettani Tanszék: Bozsó Gábor

Éghajlattani és Tájföldrajzi Tanszék: Kiss Márton

Földtani és Őslénytani Tanszék: Gulyás Sándor

Gazdaság- és Társadalomföldrajz Tanszék: Nagy Gyula

Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék: Kiss Timea

A linkre kattintva további információkat találtok a leadási határidővel és az egyéb teendőkkel kapcsolatban!

KC19480163

Francia Dóra II. éves MSc Geográfus hallgatónk, Új Nemzeti Kiválóság Ösztöndíjasunk a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara megkeresésére a street artról, annak turisztikai, városfejlesztő hatásáról tartott előadást. Az eseményen megjelent a helyi sajtó is, a Városi televízió és a Délmagyarország is beszámolt az előadásról!