mta_20220505

Intézetünket is érintő akadémikus választás a Magyar Tudományos Akadémia 195. közgyűlésén

A Magyar Tudományos Akadémia 195. Közgyűlésén, 2022. május 3-án prof. Dr. Farsang Andrea egyetemi tanárt az MTA levelező tagjának, prof. Dr. Kovács Zoltán tanszékvezető egyetemi tanárt, az MTA levelező tagját az MTA rendes tagjának választották.

Az újonnan megválasztott akadémikusokról és a választás módjáról az alábbi linken lehet bővebben olvasni:

Az akadémikus választásról többek között a Kari honlap is beszámolt, melyett IDE kattintva olvashatnak.