padsor

Rektori, Dékáni szünet - Nappali, levelező tagozatos hallgatók számára

A koronavírus terjedésének megakadályozása érdekében a fenntartó döntésére figyelemmel – a hallgatók személyes biztonságát szem előtt tartva – a Szegedi Tudományegyetem 2020. március 12-13. napjára rektori (oktatási) szünetet rendelt el.

Továbbá tájékoztatom, hogy Dr. Mucsi László Dékán úr 2020. március 14. (szombat) napra dékáni szünetet rendel el a levelező képzés vonatkozásában!

Rendezvénynaptár

Rendezvénynaptár *

• május 27.
    18:00 - 19:00
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317
    Az SZTE Mentor(h)áló 2.0 projekt programja