Pályázz a TALENT ösztöndíjra és a kiválósági listára vagy válassz a vállalati ösztöndíjak közül!

Kiváló tanulmányi eredményeket értél el? Büszke vagy eddig elért tudományos és kutatási eredményeidre, TDK, OTDK sikereidre? Kiemelkedő eredményt értél el a sport vagy a művészet területén?

Pályázz a TALENT ösztöndíjra és a kiválósági listára! A pályázatot tanévenként egyszer hirdeti meg a Szegedi Tehetséggondozó Tanács Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzatával, és a Pro Talentis Universitatis Alapítvánnyal együttműködve az SZTE-es hallgatók számára. A nyertesek egyszeri 20 ezer és 100 ezer forint közötti összegre jogosultak.

A TALENT ösztöndíj részletes pályázati leírásához kattints ide!

Emellett évről évre egyre több vállalkozás tartja fontosnak a tehetséggondozást, így a nálunk megpályázható vállalati ösztöndíjak száma folyamatosan nő. A támogató cégek profilja sokszínű, így az egyetemi hallgatók saját érdeklődési körüknek megfelelően találhatnak lehetőségeket. A 2021/2022-es tanév vállalati ösztöndíjaira 2022. április 25-ig lehet pályázni. A pályázat a MODULO rendszerén belül adható be a Talent ösztöndíj űrlapjához csatolt űrlapon.

Ha szeretnél többet megtudni a vállalati ösztöndíjról, kattints ide!

Friss hírek RSS

Rendezvénynaptár